Показ дописів із міткою інтуїція. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою інтуїція. Показати всі дописи

пʼятниця, 4 лютого 2011 р.

Про логіку, інтуїцію, чоловічий світ і жіноче щастя ...

Що таке логіка?
За словником Ожегова це:
«Логіка, - 1. Наука про закони і форми мислення. Формальна л. Діалектична л. 2. Хід міркувань, умовиводів ».


Не стану приховувати, що сама, як мені здається, покладаюся на інтуїцію, але дуже часто намагаюся мислити логічно і на основі цього приймати рішення.

Але ось потрапила мені до рук книга Ошо Раджніш «Про жінку». Там дуже багато цікавого, і я раджу її по можливості прочитати всім жінкам. Хоча багато положень у ній, безсумнівно, спірні ...

Але мене особливо зацікавило те, що сказано в книзі про вивчення вченими Всесвіту, матерії і збентеженні геніальних умів при зануренні в ці таємниці.

Дослівно у Ошо: «Логіка - це якість, притаманна людині». Тобто ні Всесвіт, ні матерія не живуть і не розвиваються за законами логіки і раціональності.

І далі розвивається думка про те, що для розуміння світобудови як такого слід відкинути логіку, раціональність і просто прислухатися до природи.