Показ дописів із міткою сніданок. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою сніданок. Показати всі дописи

середа, 22 грудня 2010 р.

Хто снідає, той не гладшає




Ти відмовляєшся від сніданку, тому що боїшся набрати зайву вагу? Але факти говорять про інше: ранковий прийом їжі сприяє збалансованому прийому їжі протягом дня, знижуючи ймовірність переїдання.
Після нічного відпочинку необхідно «запустити» обмінні процеси в організмі. Цьому сприяє саме сніданок. Дієтологи вважають, що в ранковий прийом їжі ми повинні отримувати 25% від добової норми поживних речовин.

Вчені встановили, що сніданок покращує розумову діяльність протягом дня. Це пояснюється тим, що сніданок, особливо багатий на вуглеводи, забезпечує організм глюкозою - кращим джерелом енергії для мозку. Це добре знають вчителі, підтверджуючи, що на голодний шлунок діти погано засвоюють матеріал.

У кожного народу є свої кулінарні уподобання. Італійці снідають листковими булочками з кремом (бріошами) та капучіно. Англійці воліють снідати яйцями, вівсяною кашею, тостами з джемом і чаєм з молоком. Китайці снідають грунтовно: овочами, свининою чи куркою, локшиною, а іноді навіть супом з пиріжками з рисового борошна.

За матеріалами сайту: http://img.edinstvennaya.ua/