Показ дописів із міткою вічне кохання. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою вічне кохання. Показати всі дописи

середа, 5 січня 2011 р.

Вічне кохання - щастя або проблема?


Мріючи про вічне кохання, ми рідко замислюємося про те, що, замість щастя, вонo може принести в наше життя страждання і безвихідь
Ти ніколи не замислювалася про те, чому люди ще з самого дитинства мріють про велике і чисте кохання, яке стане прикладом для наслідування всім майбутнім нащадкам? Кожній людині потрібна стабільність. Розрахунок дуже простий: жінці потрібен чоловік. А що ти скажеш, якщо у чоловіка виявиться купа недоліків, і в тебе не буде часу ні на що інше? А розлюбити ти вже не можеш. Адже майже кожна людина однолюб.

У кожного є право на помилку

Спочатку все було як у казці. Три шкільні подруги, Люда, Олена і Наташа мріяли про ідеальну любов і ворожили, хто ж вийде заміж першою. Нічого особливого, звичайні дівочі розмови. На жаль, але щасливий кінець казки ще не настав. Олена вийшла заміж першою, у неї двоє дітей, вона щасливо живе у шлюбі. Це ще раз доводить, що ранній шлюб - це не помилка. Наташа виїхала з нашого маленького містечка, вона хотіла зробити кар'єру. Наташа була заміжньою три рази і в підсумку зрозуміла, що для бізнес-леді це ще не межа. Люда до цих пір не заміжня, так як чоловік її мрії одружений і не збирається розлучатися. Їх стосунки тривають вже більше 10 років. Люда багато плакала, звичайно, за такий час могло багато чого трапитися, але вона ніяк не може змиритися зі своєю долею. Найцікавіше те, що ще на самому початку їх відносин він сказав Люді, що ніколи не розлучиться з дружиною і якщо вона знайде більш відповідну кандидатуру, ніж він, заперечень з його боку не буде. Вона вільна людина. Люда не скористалася наданим їй правом. А може вона просто злякалася?

Цю ситуацію прокоментувала Марія Разбаш, провідний психолог Центру позитивної психології А. Свіяша: «На жаль, але я часто стикаюся з такими ситуаціями. За цією "безвихіддю" ховається наступне. Жінка потрапляє в пастку: з одного боку все чесно, їй надали право вибору, а з іншого у неї знижується самооцінка, починає долати панічне почуття страху, завершує цю не сприятливу картину переконання, що нові відносини вона вже ніколи не зможе побудувати і задовольняється тим, що у неї є. Любов всього її життя - це щільна завіса, за якою жінка сховала свій страх. Якщо вона живе так вже 10 років, то її все влаштовує. Який висновок слід зробити? Візьми на себе відповідальність за те, що відбувається у твоєму житті. Відпусти його і постав крапку у стосунках, які не приносять тобі ніякого задоволення, отримай шанс почати все з чистого аркуша».