Якщо
вірити книгам, майстрам тантри, псіхотренерам, коли чоловіки і
жінки зустрічаються, то стають з'єднаними (енергетичними) судинами. І, за законом сполучених посудин, між ними починається взаємообмін (енергообмін).За своєю природою, чоловік отримує енергію зверху (ідею), а жінка - знизу (силу). Для реалізації ідеї, чоловікові потрібна сила, а енергетично її можна отримати тільки від жінки. А
жінка, будучи банком сили, витрачати силу на дію не може, вона може її
тільки віддати, оскільки спочатку отримує лише від передачі.Між
чоловіком і жінкою енергообмін існує практично завжди - це закладено їм
самою природою ... З дня народження у кожного хлопчика є мати, яка
надихає його, обдаровуючи силою материнської любові, сестра, перша
любов, друга, третя ... співробітниця, подруга - в кожній жінці чоловік буде шукати те джерело, яке наповнить його так, щоб у нього все виходило легко і натхненно.Далі,
коли ми єднаємося в любові, жінка віддається (не тільки фізично, але
також турботою, морально, інтелектуально), а чоловік, отримавши від неї
силу, починає творити і діяти!Чудово, але це всього лише перша частина, в цьому ще немає перетікання, тому що немає самого обміну. Отримавши
силу, на реалізацію своєї ідеї, і почавши реалізовувати її, чоловік
повинен повернути жінці (матеріально, подарунками, турботою, фізичної
допомогою) еквівалент її сили для того, щоб жінка надихнулася на
наступну віддачу. І так далі до нескінченності.
Показ дописів із міткою енергетика. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою енергетика. Показати всі дописи
неділя, 27 січня 2013 р.
Енергообмін між чоловіком і жінкою
Мітки:
енергетика,
енергія,
Енергообмін,
Стосунки,
Чоловік і жінка
Підписатися на:
Дописи (Atom)
