суботу, 24 травня 2014 р.

Ефективне схуднення. Робота над помилками.

Не можеш втиснутися в улюблене платя? Виключи помилки, досягни заповітної мети: зменши жировий     прошарок і втрать зайву вагу! 
 Часто трапляється так, що навіть незважаючи на дотримання дієти і виконання фізичних вправ, через певний  час все одно не вдається втиснутися в улюблене плаття. 
  Результати, якщо вони і є, здаються такими, що не варті витрачених зусилль. Це відбувається тому, що присутні певні помилки, які проявляються навіть тоді, коли тим, що худнуть здається, що вони все роблять правильно. 
  Саме ці прикрі помилки в результаті не дозволяють досягти заповітної мети і скинути вагу.
 1. Дієта без фізичного навантаження 

До якого способу часто вдаються жінки, щоб схуднути? 
Це так звані швидкі дієти. Але якщо б вони дійсно працювали, то всі жінки були б стрункими та підтягнутими. 

Швидкі низькокалорійні дієти супроводжуються двома проблемами. Перша полягає в тому, що втрачається більше м'язової тканини, ніж жиру. З цієї причини навіть після припинення дієти може спостерігатися втрата ваги, однак тіло буде залишатися досить повним. 

Друга проблема серйозніша. Коли жінка сидить на жорсткій дієті, у неї сповільнюється обмін речовин. Чим довше це триває і чим менше вона їсть, тим сильніше страждає метаболізм. Для його нормальної швидкості необхідна робота м'язів, а так як вони під час дієти втрачаються, то обмін речовин різко знижується і схуднення стає 
складним

Коли дієта припиняється, то, як правило, вага повертається назад, причому ще в більшому обсязі. 
Одержувані з їжі калорії перетворюються в жир. 


2. Занадто багато уваги приділяється вазі 

Багато жінок зациклюються на певних цифрах на вагах, які насправді можуть виражати зовсім не те, що від них очікують. Наприклад, якщо ви регулярно виконуєте фізичні вправи, то тіло одночасно спалює жир і нарощує м'язи. І навіть якщо ви бачите, що схудли, що виражається у зміцненні м'язів і зменшенні жирового прошарку, ваги можуть цього не показати, тому що з видаленням зайвої жирової маси збільшилася м'язова. А м'язи, які мають однаковий обсяг з жиром, завжди важче. 


3. Акцент на кардіонавантаження

Коли ви вирішуєте схуднути, то в якості фізичного навантаження напевно вибираєте кардіовправи. Але кардіонавантаження, яке підсилює обмін речовин - це ще не все, що потрібно для гарного силуету. 

Кардіовправи спалюють калорії, прискорюють метаболізм, але це відбувається в основному лише під час їх виконання. Силові навантаження дозволяють спалювати калорії ще протягом багатьох годин після тренування. Комбінація двох видів вправ дає найкращі результати при схудненні. 
4. Відсутність сніданку 

Ви вже чули про це раніше, але, можливо, до кінця так і не змогли з'ясувати суть - чому при схудненні не можна пропускати сніданок? 

Коли ви прокидаєтеся вранці після восьми годин сну, організм вимагає поживних речовин, яких у нього бракує. Коли ви відмовляєтеся від сніданку, починається руйнування м'язової тканини, з якої видобувається енергія. 
М'язи слабшають, метаболізм сповільнюється, тіло втрачає здатність спалювати калорії. Дослідження доводять, що повноцінний сніданок допомагає їсти менше протягом дня. 
5. Надія на таблетки для схуднення 

Таблетки для схуднення часто використовуються жінками як допоміжний або основний засіб боротьби із зайвою вагою. Існують різні категорії подібних засобів, але лише мала кількість з них по-справжньому працює. 
Кращий спосіб схуднення - натуральний. 


6. Урізання порцій або пропуск прийому їжі 

Для того щоб організм нормально функціонував і отримував все необхідне, не варто пропускати прийоми їжі - їх має бути три або навіть чотири. 

Деякі жінки їдять дуже мало. Вони пропускають сніданок або обід, але до кінця дня апетит розпалюється, і до вечері вони можуть з'їсти більше, ніж потрібно. Увечері метаболізм сповільнюється, тому такі ситуації найчастіше і є причиною збільшення ваги. 
7. Безконтрольне харчування 

При напруженому робочому дні і щільному графіку багато людей харчуються безконтрольно, у зв'язку з чим і повніють. Часті перекуси фастфудом, голодування вдень і переїдання ввечері ведуть до споживання зайвих калорій при сповільненому метаболізмі. 

На роботі намагайтеся їсти повноцінно, готуйте собі обіди заздалегідь, не переїдайте в кафе і ресторанах. 
8. Емоційний голод 

Їжа здатна будити емоції, а також ставати гарним засобом від поганого настрою. Багато жінок знають про це і намагаються заспокоїтися або підбадьоритися за допомогою певних страв. 

Часто в категорію такої їжі потрапляють солодощі. Більшість жінок користуються їх силою, і, з'їдаючи щось солодке, почувають себе краще. Але в стресовому стані важко контролювати кількість з'їденого, і часто в таких випадках відбувається переїдання. 

Якщо ви хочете схуднути, то постарайтеся відмовитися від своїх харчових звичок, не плутаючи емоційний стан з фізичним голодом. 
9. Мінливість 

Пам'ятайте, що відбувається щороку в самому його початку? Ви напевно обіцяли собі, що в новому році займетеся собою і здобудете гарне струнке тіло.Але якщо робота над собою і відбувається, то незабаром після зриву все повертається на круги своя - сніданки знову пропускаються, ви наїдаєтеся ввечері, дозволяєте собі розслабитися і з'їсти більше, ніж потрібно, забуваєте про тренування. 

Схуднення - це робота, яка вимагає постійності, інакше не буде ніяких результатів. 
10. Недолік сну 

Цей фактор до цих пір є не до кінця вивченим, і йому додають не так багато значення. Але якщо раптом ви відчуваєте, що виконуєте всі вимоги, але не втрачаєте вагу, то зверніть увагу на те, скільки ви спите. Стрес і брак сну підвищує вироблення гормону кортизолу. Високий рівень кортизолу ускладнює процес схуднення. 


Якщо ви дотримуєтеся дієти і виконуєте фізичні вправи, однак через якийсь час все одно не помічаєте позитивних результатів, подумайте, який з вищевказаних пунктів може бути причиною цього. 

Джерело: http://www.beautynet.ru/

0 коментарі:

Дописати коментар